תמונת תיאור משלימה ללוגו

על הפסטיבל

סופשבוע של ג'אז. ביחד באילת.

גרסת החורף של פסטיבל הג'אז באילת מחזירה את אוהבי המוזיקה באשר הם לעיר שהכי אוהבת לארח, עם תכנית אמנותית המשלבת הופעות של אמנים אהובים, בחיבורים מיוחדים התואמים את רוח התקופה.

מוזיקה היא מרפא ללב ולנשמה, היא מחזירה אותנו לעצמנו. בסופ"ש של ה-22-24/2 ניתן למוזיקה לדבר ונתכנס יחד בעיר התיירות אילת, שמצפה ונערכת לקהל הפסטיבל.

גרסת החורף של הפסטיבל הוקמה ביוזמתו של דובי לנץ ז"ל, שניהל אותו מוזיקלית משנת 2011. דובי, שהיה בעל חושים חדים לזהות איכות וטעם מוזיקלי יוצא דופן, הספיק לעבוד על התוכנית האמנותית של הפסטיבל עד לכתו בקיץ האחרון. המופע הפותח של הפסטיבל מוקדש לזכרו.


אלי לנקרי, ראש עיריית אילת:

דווקא עכשיו אני מזמין אתכם לחזק אותנו ולהתחזק יחד איתנו בסופשבוע רגוע של מוזיקת ג'אז כחול-לבן במסגרת אירוע החורף – "אילת מנגנת ג'אז". מוזמנים ומוזמנות למלא מצברים וליהנות איתנו ממנגינות נפלאות והרכבים תואמים את רוח התקופה. עם ישראל חי וקיים, ואת המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק.

יוסי חן, מנכ"ל התאגיד לתיירות אילת:

בימים המורכבים שעוברים על כולנו אנו מוצאים במוזיקה מקור לנחמה. אילת העיר שהתגייסה ראשונה למען ישובי העוטף, תושבי הדרום והצפון, ופתחה את ליבה בהכלה והאהבה אין סופית. היא הראשונה לארח סוף שבוע שכולו יוקדש לחיבור אינטימי על רקע צלילי הג'אז המשובחים "אילת מנגנת ג'אז" באולמות ובבתי העסק השונים בעיר.

בסופ"ש יתארחו באילת מיטב אמני ישראל בערבות של כחול-לבן, וכולנו ערוכים לקבל אתכם לבוא ולהתאוורר אצלנו באילת באווירה שונה ומזג אוויר מושלם. לצד המופעים המרכזיים ננגן ג'אז במספר עסקים אילתים במסגרת "Jazz in the City".

אני מאחל לנו ימים שקטים יותר וטובים יותר ומייחל להשבתם של כל החטופים הביתה במהרה. עם ישראל חי ורק ביחד ננצח.

ניבה עמלי מעוז, המנהלת האמנותית של הפסטיבל:

לאחר שנים רבות לצד מורי ורבי, המנהל האמנותי האגדי דובי לנץ, שהלך לעולמו לפני מספר חודשים, התבקשתי להשלים את בניית התוכנית האמנותית של פסטיבל פברואר. מלאכה אותה התחלנו טרם לכתו.

זוהי תוכנית המבוססת ברובה על אמנינו הישראלים והמוכשרים עד מאד. תוכנית המציגה חיבורים מיוחדים והפקות מקור ומתכתבת עם רוח הזמן.

כולנו חווים תקופה מאתגרת בה מזור, תקווה ונחמה הם מצרכים נדרשים.  בטוחני כי צפויים לנו רגעים מיוחדים יחד על הבמות באילת. רגעים של צלילים, צבעים ורגשות עזים. מקווה שתבואו, תנשמו ותאהבו.

  • BT2BT2
  • MiniPassMiniPass
הצהרת נגישות · מפת האתר