תמונת תיאור משלימה ללוגו
תמונת נושא עבור Robert Glasper

Robert Glasper

מפגש הדרכים של אמן הג׳אז הכי מעודכן על הפלנטה

Robert Glasper – Keys | Jahi Sundance – DJ | Burniss Travis – Bass | Justin Tyson – Drums

כששומעים את המוזיקה של Robert Glasper אפשר למצוא בה בבת אחת גם את Kendrick וגם את Coltrane. הקלידן והיוצר האמריקאי חוגג (במלא מובן המילה) את כל העולמות המוזיקליים אליהם נחשף והתוצאה היא קריירה אדירה ומוערכת, רבבות מעריצים בכל העולם ושורה יוצאת דופן של עיטורים ובהם פרס האמי, פרס הפיבודי וכמובן 5 פרסי גראמי (12 מועמדויות ב-11 קטגוריות שונות). גלאספר מופיע, כותב פסקולים, מלחין ומפיק לעצמו ולשורה ארוכה של אמנים איתם הוא משתף פעולה.

עד היום הקליט גלאספר 11 אלבומים תחת שמו, בהם בולטים שלושת החלקים של Black Radio שהפכו להיות ״כרטיס הביקור״ שלו, בהם התארחו שורה מטורפת של מוזיקאים מעולמות הג׳אז, ה-R&B וההיפ-הופ:  Erykah Badu, Bilal, Jill Scott, Norah Jones, Snoop Dogg, Esperanza Spalding, Gregory Porter ורבים אחרים.

גם כשהוא על הבמה במבנה של טריו ג׳אז אקוסטי (שכולל את הבסיסט הנהדר Burniss Travis והמתופף המהודק Justin Tyson) גלאספר מצרף להרכב את שותפו משכבר הימים, ה-DJ המבריק Jahi Sundance שמביא איתו מימד נוסף כדי להשלים את החזון המוזיקלי של רוברט: הצומת העדכני בו נפגשים ההיפ-הופ והג׳אז של הזמן הזה (ושל העתיד).

צילום: Mancy Gant

  • BT3BT3
הצהרת נגישות · מפת האתר