תמונת תיאור משלימה ללוגו
תמונת נושא עבור Hiromi’s Sonicwonder

Hiromi’s Sonicwonder

פרויקט חדש ומחשמל של ענקית הפסנתר מיפן

Hiromi – Piano & Keyboards | Adam O’Farrill – Trumpet | Hadrien Feraud – Bass | Gene Coye – Drums

שני עשורים מאז פריצתה הגדולה, הפסנתרנית הוירטואוזית והמלחינה ילידת יפן חוזרת להסעיר את הקהל. הירומי ממשיכה לכבוש את פסגות הג׳אז בכל רחבי הגלובוס עם הסאונד הייחודי שלה שמותח את גבולות הז׳אנר ומביא אותה לרמות חדשות של תחכום ויופי. כבר מאלבום הבכורה שלה Another Mind שראה אור ב-2003, הירומי סומנה כאחת החלוצות הבולטות של דורה, כזו שתצעיד את הג׳אז למחוזות חדשים ונפלאים. כבר בשנת 2005 הגיעה הירומי להופיע בפסטיבל הג׳אז אילת, כאן התקבלה באהדה גדולה באחת ההופעות הזכורות בתולדות הפסטיבל.

במהלך קריירה רצופת שיאים, הקליטה הירומי למעלה מ-15 אלבומים שזכו לביקורות נלהבות, כשבכל פעם היא מוסיפה גוונים חדשים ומלהיבים לפלטת ההשפעות המוזיקליות הרחבה שלה. בין היתר הופיעה והקליטה עם ענקים כמו Chick Corea (באלבום Duet) והשתתפה באלבומו זוכה הגראמי של הבסיסט Stanley Clarke (Jazz in the Garden). בין אם היא לוקחת חלק באירועי הפתיחה של אולמפידת טוקיו 2020 או מלחינה פסקולים (״הענק הכחול״), העשור הנוכחי מפגיש אותנו עם הירומי בשיא כוחה היצירתי.

לפסטיבל השנה הירומי תגיע עם הפרוייקט החדש Hiromi's Sonicwonder, רביעייה חשמלית עם גרוב משובח, בה משתתף גם הבסיסט הצרפתי עטור השבחים Hadrien Feraud (שחלק במות עם John McLaughlin, Kamasi Washington, Chick Corea ו-Billy Cobham). הלהקה תבצע קטעים מתוך אלבומה האחרון של הירומי Sonicwonderland שתיקח אותנו למסע בארץ פלאות שנעה בין ג׳אז, פופ וקלאסי.

צילום: Mitsuru Nishimura

  • BT3BT3
הצהרת נגישות · מפת האתר