תמונת תיאור משלימה ללוגו
תמונת נושא עבור DOMi & JD BECK

DOMi & JD BECK

צמד היוצרים בני דור ה-Z מסמנים את העתיד של ה-jaZZ

DOMi Louna – Keys | JD BECK – Drumz

עם קרוב לחצי מיליון מאזינים מדי חודש בספוטיפיי, צמד המוזיקאים הצעירים DOMi & JD BECK הפכו להיות לאחד השמות הרעננים והיחודיים בסצנת המוזיקה העכשווית. זה לא מפתיע בהתחשב גם ברשימת האורחים שלקחו חלק בהקלטת אלבום הבכורה שלהם (שימו לב): Herbie Hancock, Snoop Dogg, Kurt Rosenwinkel, Busta Rhymes, Thundercat וגם Anderson .Paak, שאף החתים את הצמד בחברת התקליטים שלו. עם שתי מועמדויות לגראמי – אפשר בהחלט להגיד שהצמד הרוויח בצדק את תשומת הלב והבאז הגדול סביבם.

הקלידנית DOMi Louna ילידת צרפת פגשה את המתופף הצעיר JD BECK בשנת 2018 בארצות הברית ובמשך שנה וחצי כתבו והקליטו את החומרים לאלבום NOT TiGHT. נאמנים לאף ז׳אנר (אך עם יכולות נגינה מרשימות ודימיון חסר גבולות) הקטעים של הצמד נעים על הסקאלה שבין היפ-הופ, ג׳אז עם סאונד של שנות ה-70, IDM, ועד פופ עדכני והמון פאן. ההופעות החיות של הצמד לא אחרו לבוא כשהם כובשים במות ופסטיבלים בכל רחבי הגלובוס, מ-North Sea Jazz Festival ועד להופעה בלתי נשכחת ב-Coachella.

על הבמה, כמעט תמיד כשהם ישובים זה מול זה, הצמד מביא ביצועים שמחים ועמוסי ביטים שלא ישאירו אף אחד בקהל אדיש. אל תתנו ללוק החולמני ולגיל הצעיר להטעות אתכם: המדובר בצמד שנמצא בדיוק על ה-Cutting edge של הסאונד של עכשיו.

צילום: Tehillah De Castro

  • BT3BT3
הצהרת נגישות · מפת האתר