תמונת תיאור משלימה ללוגו
תמונת נושא עבור Eli Degibri & Shai Maestro

Eli Degibri & Shai Maestro

דיאלוג

שבת 24/2 | 12:30 | תיאטרון ישרוטל רויאל גארדן רכישת כרטיסים

אלי דג׳יברי – סקסופון | שי מאסטרו – פסנתר

הסקסופוניסט והמלחין אלי דג'יברי פועל בסצנה המקומית והגלובלית מזה כ-30 שנה בהן ביסס את מעמדו כאחד מאומני הג'אז המובילים בעולם. נגינתו המלודית ושופעת האנרגיה מצליחה לרגש ולספק אין סוף שיאים מוזיקליים בכל פעם שהוא על הבמה. דג׳יברי הקליט עד היום 9 אלבומים תחת שמו והעשירי עתיד לראות אור ב-2024. מלבד ההופעות שלו עם הרביעייה דג׳יברי שיתף ומשתף פעולה עם אגדות ג׳אז כמו הרבי הנקוק, רון קרטר, אל פוסטר, בראד מהלדאו ועוד רבים.

שי מאסטרו הוא אחד הפסנתרנים הבולטים של דורו. מאז הופעת הבכורה שלו עם הטריו שלו ב-2011, שי עיצב זהות מוזיקלית ייחודית בה הוא מפגין קשת וירטואוזית מופלאה, מה שהופך אותו לאחד הפסנתרנים המסקרנים כיום בסצנת הג׳אז. כמוביל הקליט מאסטרו שורה של אלבומים עם הטריו והרביעיה שלו, בהם The Dream Thief ‏(2018) ו-Human ‏(2021) שראו אור בלייבל ECM.

דג׳יברי ומאסטרו הופיעו לראשונה יחד כדואט במאי 2023 כחלק מהמופע Three Duets כאן אצלנו באילת. החיבור החזק והמרגש ביניהם ניכר מהרגע הראשון והיה זה אך מתבקש שהשניים ישובו ויפגשו על הבמה ל״שיחה״ ארוכה יותר שתאפשר להם להעמיק את הדיאלוג המרגש ביניהם. במופע בכורה שנוצר במיוחד לפסטיבל יבצעו השניים יצירות מקוריות שנכתבו במיוחד למפגש המשותף, יצירות מקוריות של הצמד מתקופות שונות שיעובדו במיוחד לדואט החדש, וגם כמה סטנדרטים מוכרים שהשניים אוהבים לנגן.

מפגש מוזיקלי אנרגטי וכריזמטי בין שני מוזיקאים שמנגנים את ה״piano״ הכי שקט, ה״forte״ הכי חזק ואת כל מה שביניהם.

 

צילום: יוסי צבקר

  • BT3BT3
הצהרת נגישות · מפת האתר