תמונת תיאור משלימה ללוגו
תמונת נושא עבור Kenny Garrett – Sounds from the Ancestors

Kenny Garrett – Sounds from the Ancestors

המאסטר האגדי בהומאז' לסאונד של אבותיו המוזיקליים

Kenny Garrett – Alto Sax | Keith Brown – Acoustic Piano | Rudy Bird – Percussion Corcoran Holt – Acoustic Bass | Ronald Bruner – Drums | Melvis Santa – Vocals

שמו של קני גארט כנגן אלט מהבולטים בדורו, החל לזרוח כשלקח חלק בהרכבים מיתולוגיים של ענקים כמו Miles Davis, Duke Ellington, או Art Blakey and The Jazz Messengers. עם קריירת סולו שנמשכת למעלה מ-30 שנים, גארט עטור הגראמי הוא ללא ספק אחד אחד האמנים הבולטים והמשפיעים של הג׳אז המודרני. הלחנים של גארט מציגים את הגישה המיומנת שלו למלודיה ולקצב שיחד לוקחים את הקהל למסע מוזיקלי שיוצא מדטרויט, עיר הולדתו, לעבר מחוזות חדשים ומלהיבים.

אלבומו האחרון, Sounds from the Ancestors, הושפע מהצלילים ששמע בילדותו: החל מ-Aretha Franklin, דרך Marvin Gaye ועד John Coltrane. אלה נמזגו אל הצלילים הרוחניים של הגוספל וה-R&B והדהדו את ׳אבותיו׳ המוזיקליים של גארט לצד השפעות של מוזיקה מצרפת, ניגריה וגוואדלופ.

״בסופו של דבר, Sounds from the Ancestors הוא אחת היצירות הכבירות של גארט ואחד האלבומים היפים של השנה״ (All Music).

רבים מוותיקי הפסטיבל זוכרים וודאי את הופעתו האנגרטית והסוחפת של גארט ב-2019 בבמה המרכזית בנמל, הופעה שהשאירה רבים בהתלהבות חסרת נשימה (תרתי משמע). אל הפסטיבל השנה מגיע גארת בשיא כוחו עם הרכב יוצא דופן של נגנים, במופע חדש וקוצר שבחים שמוכיח שוב שגארט ממש לא נח על זרי הדפנה.

צילום: Holis King

  • BT3BT3
הצהרת נגישות · מפת האתר