HE | EN
תמונת תיאור משלימה ללוגו

אודות

Red sea jazz festival

#11 Winter edition

מה שלא קרה בקיץ – יקרה בחורף!

התגעגענו מאוד וכעת אנו נרגשים מתמיד להציג בפניכם את פסטיבל הג'אז 2021 – מהדורה חורפית ומיוחדת בעיר הירוקה אילת!

השמש הנצחית של מפרץ אילת מצטרפת גם השנה אל צלילי הג'אז המשכרים ויחד מעניקים לחובבי המוסיקה באשר הם פסטיבל ג'אז חורפי עם מופעי לייב, כתות אמן וג'אמים ליליים עד אור הבוקר. 

המשפט "מעז יצא מתוק" לחלוטין משקף את התכנית האומנותית השנה שכן, מחכה לנו ליין אפ כחול לבן – עם מוזיקאים ומוזיקאיות מהמוכשרים והגדולים בישראל. אנו גאים להגיש תכנית אומנותית מרעננת ומקורית המשלבת בין האינסטרומנטלי לאלקטרוני, בין  ג'אז ומוזיקה ישראלית, בין שלל סגנונות מוזיקאלים ושלל גוונים של ג'אז, כל זאת בניצוחו של המנהל האמנותי החדש: מיסטר – יוסי פיין.

עוד חדש בפסטיבל!

אירועי ג'אז והעיר –  כיתות אמן, סדנאות ,פאנלים, סרטים וג'אמים ליליים ללא עלות, בלוקיישנים רבים ברחבי העיר

אתרי המופעים: המופעים יתקיימו במלונות ישרוטל: בתאטרון ישרוטל רויאל גארדן, באולם ISROHALL, מועדון ה- Jasper 08  ומדשאות מלון ספורט.

גבירותיי ורבותיי קבלו את פסטיבל ג'אז אילת במהדורה ירוקה ומיוחדת 2021!

18-20 בפאברואר, אילת

משתתפים לפי סדר מופעים:

מלון הפסטיבל

בהמשך לשיתוף הפעולה המוצלח עם רשת ישרוטל, גם השנה, יתארח הפסטיבל במלון ישרוטל אגמים, אשר יארח את באי הפסטיבל, האמנים, אנשי התקשורת וצוות ההפקה.

 

הג'אם המסורתי

מוזיקאי כל העולם כבר יודעים כי רגעי השיא בפסטיבל קורים בשעות הקטנות של הלילה בג'אם המסורתי. בערבי חמישי ושישי, אחרי המופעים, אמני ואורחי הפסטיבל נפגשים במלון ישרוטל אגמים לג'אם סוער עם מפגשים חד פעמיים המייצרים רגעי קסם.

הנחיות קורונה

הפסטיבל יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. ההנחיות מתעדכנות מעת לעת ורוכשי הכרטיסים יקבלו עדכונים שוטפים בהתאם.

המנהל האמנותי החדש, יוסי פיין: " אני שמח ונרגש יותר מתמיד, כי השנה הנוכחית תוקדש כולה לאומנים ישראלים. יש לנו כל כך הרבה אומנים מעולים, הגיע הזמן להתגאות במה שיש, ויש הרבה. יהיה כיף גדול."

 

סגן וממלא מקום ראש עיריית אילת ויו"ר תאגיד התיירות העירוני – אלי לנקרי: "משבר הקורונה כפה עלינו מציאות שונה ואת המשבר הזה החלטנו להפוך להזדמנות. שינינו את המועד, שינינו את המקום אבל נמשיך לשמור על איכות הפסטיבל ואף לשדרגו. נשמח כמו תמיד לראות את אוהבי הג'אז ואת המוני ישראל נהנים מפסטיבל מוסיקלי משובח ומהשפע שמציעה העיר אילת בחופים, באטרקציות, במקומות הבילוי ובמרכזי הקניות, כי הכי מתאים עכשיו אילת".

 

יוסי חן : מנכ"ל תאגיד התיירות, יוסי חן: "את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק.."הבחירה לקיים את הפסטיבל למרות הקורונה, היא חלק מהחלטות העיר לתמוך בתרבות ישראלית ולאפשר למיטב אמני ישראל להשיב שמחה וחיוך לפניהם של מאות ואלפי חובבי המוסיקה בעת הזו.

אני מזמין אתכם לבוא וליהנות ממופעי שקיעה מרהיבים אל מול הרי אדום וים סוף במזג האוויר המהנה של חודש נובמבר באילת ולהאזין למוסיקת ג'אז איכותית.
אני מבקש לנצל את המקום להודות בשם העיר למנהל המוזיקלי אלי דגי'ברי על שנים רבות ומדהימות בהן הוביל את הפסטיבל אומנותית לגבהים חדשים ועל שהפך לחבר יקר לעיר.

כמו כן לברך את המנהל האומנותי הנכנס יוסי פיין בברכת שיתוף פעולה פורה ומוצלח לכולנו.

הצהרת נגישות · מפת האתר